See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo –Leczniczego w ramach zadania pn. "Modernizacja i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim funkcjonującego w strukturach ZOZ Sucha Beskidzka"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia, określonego w Załączniku nr 1a- pakiety 1-7 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a ( Pakiety 1-7) do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 331 000 00-1, 33192000-2, 31521000-4, 33942000-5 3. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny i do jego uruchomienia oraz stosowania zgodnie z przeznaczeniem nie jest konieczny zakup dodatkowych elementów i akcesoriów. Sprzęt, żadna jego część składowa, wyposażenie nie może być rekondycjonowana i nie może być wykorzystywana przez innego użytkownika. 4. Wymagany termin płatności wynosi do 60 dni.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/19/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31521000 Leuchten, 33942000 Kadaverwagen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo –Leczniczego w ramach zadania pn. "Modernizacja i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim funkcjonującego w strukturach ZOZ Sucha Beskidzka" realizowanego w ramach Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa lamp bakteriobójczych w ilości i asortymencie określonym w pakiecie nr 1
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/19/26 Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 31521000 Leuchten
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo –Leczniczego w ramach zadania pn. "Modernizacja i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim funkcjonującego w strukturach ZOZ Sucha Beskidzka" realizowanego w ramach Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka do transportu zwłok o parametrach technicznych określonych w pakiecie nr 2
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/19/26 Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33942000 Kadaverwagen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo –Leczniczego w ramach zadania pn. "Modernizacja i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim funkcjonującego w strukturach ZOZ Sucha Beskidzka" realizowanego w ramach Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności Pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózków, szafek, narzędzi chirurgicznych w ilości i o parametrach technicznych określonych w pakiecie nr 3
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/19/26 Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo –Leczniczego w ramach zadania pn. "Modernizacja i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim funkcjonującego w strukturach ZOZ Sucha Beskidzka" realizowanego w ramach Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności Pakiet nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stolików zabiegowych i wózków na leki w ilości i o parametrach technicznych określonych w pakiecie nr 4
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/19/26 Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo –Leczniczego w ramach zadania pn. "Modernizacja i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim funkcjonującego w strukturach ZOZ Sucha Beskidzka" realizowanego w ramach Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności Pakiet nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stolików zabiegowych w ilości i o parametrach technicznych określonych w pakiecie nr 5
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/19/26 Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo –Leczniczego w ramach zadania pn. "Modernizacja i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim funkcjonującego w strukturach ZOZ Sucha Beskidzka" realizowanego w ramach Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności Pakiet nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podnośników jezdnych w ilości i o parametrach technicznych określonych w pakiecie nr 6
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/19/26 Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo –Leczniczego w ramach zadania pn. "Modernizacja i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim funkcjonującego w strukturach ZOZ Sucha Beskidzka" realizowanego w ramach Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności Pakiet nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do terapii podciśnieniowej do leczenia ran przewlekłych i trudno gojących w ilości i o parametrach technicznych określonych w pakiecie nr 7
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/19/26 Pakiet nr 7