2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspectie en onderhoud speel-, sport- en beweegvoorzieningen
Beschreibung: RAW raamovereenkomst voor de inspectie en het onderhoud van speel-, sport-, en beweegvoorzieningen in de gemeente Roermond. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 2 jaar en maximaal 4 jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2025. De beslissing over de verlengings-mogelijkheid is tweezijdig, ook de aannemer kan een besluit nemen over al dan niet verlengen van de overeenkomst De omvang zoals vermeld in het bestek (ca. € 42.000) is niet juist. De verwachting is dat er per jaar voor een totaal van ca.€ 120.000 aan deelopdrachten zal worden verstrekt.
Interne Kennung: 51989-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ROVK Inspectie en onderhoud speel-, sport- en beweegvoorzieningen 2025-2028
Beschreibung: RAW raamovereenkomst voor de inspectie en het onderhoud van speel-, sport-, en beweegvoorzieningen in de gemeente Roermond. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 2 jaar en maximaal 4 jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2025. De beslissing over de verlengings-mogelijkheid is tweezijdig, ook de aannemer kan een besluit nemen over al dan niet verlengen van de overeenkomst. De verwachting is dat er per jaar voor een totaal van ca. € 120.000 aan deelopdrachten zal worden verstrekt.
Interne Kennung: 1