See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie oprogramowania do wizualizacji, sterowania i optymalizacji procesów biznesowych oraz dostawę wytworzonych 10 gier symulacyjnych, w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” i „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości”
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest Dostawa i wdrożenie oprogramowania do wizualizacji, sterowania i optymalizacji procesów biznesowych oraz dostawa wytworzonych 10 gier symulacyjnych, w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” i „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości nr FERS.01.05-IP.08-0067/23. Projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Priorytet 1 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający wymaga wypełnienia przez Wykonawcę Załącznika nr 2 do SWZ – Formularza Ofertowego oraz Załącznika nr 2A do SWZ – Formularza Cenowego.
Vorherige Bekanntmachung: 714362-2025
Interne Kennung: CI.250.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie oprogramowania do wizualizacji, sterowania i optymalizacji procesów biznesowych oraz dostawa wytworzonych 10 gier symulacyjnych
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie oprogramowania do wizualizacji, sterowania i optymalizacji procesów biznesowych oraz dostawa wytworzonych 10 gier symulacyjnych. 3. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.