See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO SPECJALISTYCZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W LĘBORKU
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET III Ubezpieczenia komunikacyjne
Vorherige Bekanntmachung: 794352-2025
Interne Kennung: SWZ NR 19935/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne Kennung: SWZ NR 19935/2025_PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Interne Kennung: SWZ NR 19935/2025_PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ NR 19935/2025_PAKIET III