See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 z Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Sosnowcu
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów w procesie odzysku lub recyklingu zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1587, ze zm.) odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 7 części: Część I zamówienia: Szacunkowa ilość odpadów o kodzie 20 02 01 przewidziana do odbioru i zagospodarowania przez Wykonawcę w okresie realizacji zamówienia wynosi nie mniej niż 100 Mg, lecz nie przekroczy 500 Mg. Część II zamówienia: Szacunkowa ilość odpadów o kodzie 20 02 01 przewidziana do odbioru i zagospodarowania przez Wykonawcę w okresie realizacji zamówienia wynosi nie mniej niż 100 Mg, lecz nie przekroczy 500 Mg. Część III zamówienia: Szacunkowa ilość odpadów o kodzie 20 02 01 przewidziana do odbioru i zagospodarowania przez Wykonawcę w okresie realizacji zamówienia wynosi nie mniej niż 100 Mg, lecz nie przekroczy 500 Mg. Część IV zamówienia: Szacunkowa ilość odpadów o kodzie 20 02 01 przewidziana do odbioru i zagospodarowania przez Wykonawcę w okresie realizacji zamówienia wynosi nie mniej niż 100 Mg, lecz nie przekroczy 500 Mg. Część V zamówienia: Szacunkowa ilość odpadów o kodzie 20 02 01 przewidziana do odbioru i zagospodarowania przez Wykonawcę w okresie realizacji zamówienia wynosi nie mniej niż 500 Mg, lecz nie przekroczy 1000 Mg. Część VI zamówienia: Szacunkowa ilość odpadów o kodzie 20 02 01 przewidziana do odbioru i zagospodarowania przez Wykonawcę w okresie realizacji zamówienia wynosi nie mniej niż 500 Mg, lecz nie przekroczy 1000 Mg. Część VII zamówienia: Szacunkowa ilość odpadów o kodzie 20 02 01 przewidziana do odbioru i zagospodarowania przez Wykonawcę w okresie realizacji zamówienia wynosi nie mniej niż 500 Mg, lecz nie przekroczy 1000 Mg. 3. Szczegółowy opis znajduje sie w Rozdziale II sekcja 1 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 27626-2026
Interne Kennung: MPGO.01.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 w ilości nie mniejszej niż 100 Mg, lecz nie większej niż 500 Mg.
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów w procesie odzysku lub recyklingu zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1587, ze zm.) odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01. 2.Sposób i miejsce zagospodarowania odebranych odpadów muszą być zgodne z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, a w szczególności z wymaganiami ww. ustawy o odpadach i jej przepisów wykonawczych. 3. Odpady o kodzie 20 02 01 (odpady ulegające biodegradacji) będą pochodziły z selektywnej zbiórki od właścicieli nieruchomości oraz z koszenia ulic i parków. 4. Odbiór odpadów o kodzie 20 02 01 będzie się odbywał z terenu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Sosnowcu w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.00 do 14.00, transportem Wykonawcy i na jego koszt. 5. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia względem Zamawiającego, jeśli ilość odebranych odpadów przez Wykonawcę przekroczy wartość 100 Mg, ale nie osiągnie wartości 500 Mg.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Część 4