See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inwestora zastępczego dla Zadania pn.: Budowa Gmachu Muzeum Książąt Lubomirskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi w zakresie pełnienia obowiązków Inwestora zastępczego wraz ze świadczeniem usług nadzoru inwestorskiego oraz przygotowanie i uczestnictwo w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych dla Zadania pn.: „Budowa Gmachu Muzeum Książąt Lubomirskich we Wrocławiu”.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001