See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop van elektriciteit op energiemarkt
Beschreibung: De opdracht betreft de rechtstreekse inkoop van elektriciteit voor poldergemalen op een gereguleerde energiemarkt (EPEX day ahead). De elektriciteit wordt per kwartier ingekocht op naam en voor rekening van de aanbestedende dienst tegen transparante en marktgedetermineerde prijzen, die tot stand komen via vastgestelde marktmechanismen. De geraamde opdrachtwaarde wordt in overwegende mate bepaald door deze rechtstreekse marktinkoop van elektriciteit. De prijzen, producteigenschappen, leveringscondities en het transactiemoment liggen vast binnen de gereguleerde marktstructuur.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000