See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Smart metering datová centrála – Chammeleon
Beschreibung: Předmětem plnění této sektorové veřejné zakázky je dodávka datové centrály (software i hardware), která bude sloužit především k dálkovému odečtu dat a řízení odběru elektrické energie na odběrných místech s instalovaným smart metrem, jejichž cílový stav bude cca 1,5 mil. kusů. Datová centrála musí poskytovat interoperabilitu pro komunikaci s dalšími systémy i různými typy smart metrů a zpracovávat data z manuálně odečítaných měřidel. Součástí dodávky datové centrály bude i mobilní aplikace pro lokální odečty dat ze smart metrů, test relé atd. Dále se jedná o dodávku provozního HW, provozního SW a licencí, instalačních prací, začlenění do stávající IT infrastruktury dle standardů zadavatele a zajištění servisní podpory pro provozní infrastrukturu, servisní podpory a rozvoje pro aplikaci datové centrály.
Interne Kennung: Smart metering datová centrála – Chammeleon
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32580000 Datenanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění této sektorové veřejné zakázky bude dodávka datové centrály (software i hardware), která bude sloužit především k dálkovému odečtu dat a řízení odběru elektrické energie na odběrných místech s instalovaným smart metrem, jejichž cílový stav bude cca 1,5 mil. kusů. Datová centrála musí poskytovat interoperabilitu pro komunikaci s dalšími systémy i různými typy smart metrů a zpracovávat data z manuálně odečítaných měřidel. Součástí dodávky datové centrály bude i mobilní aplikace pro lokální odečty dat ze smart metrů, test relé atd. Dále se jedná o dodávku provozního HW, provozního SW a licencí, instalačních prací, začlenění do stávající IT infrastruktury dle standardů zadavatele a zajištění servisní podpory pro provozní infrastrukturu, servisní podpory a rozvoje pro aplikaci datové centrály.