2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z wdrożeniem, integracją i wsparciem serwisowym w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej SPZOZ w Nowym Tomyślu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń oraz licencjami wraz z wdrożeniem, integracją oraz wsparciem serwisowym w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Tomyślu” poprzez usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Tomyślu poprzez: rozbudowę i integrację systemów informatycznych świadczeniodawcy, digitalizację dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki, działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala oraz wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. Efektem powyższych działań ma być poprawa funkcjonowania placówki medycznej, zwiększenie efektywności udzielania świadczeń, zapewnienie pacjentom właściwej opieki i lepszego dostępu do informacji na temat swojego stanu zdrowia poprzez wsparcie procesu informatyzacji w obszarze ochrony zdrowia. 2. Oferowane urządzenia oraz oprogramowanie muszą spełniać wszystkie parametry określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiące minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego oraz zakres i warunki realizacji przedmiotu zamówienia, których niespełnienie spowoduje odrzucenie oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3. Realizacja przedmiotu zamówienia musi być zgodna z zasadą DNSH (Do No Significant Harm – „nieczynienia poważnych szkód środowisku”), zgodnie z art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 Parlamentu Europejskiego i Rady oraz wytycznymi dla projektów finansowanych z KPO. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić, że oferowane dostawy i usługi nie naruszają tej zasady. Na potwierdzenie powyższego Wykonawca przedłoży wraz z dostawą stosowne oświadczenia lub dokumenty potwierdzające zgodność z zasadą DNSH. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres rzeczowy, zawarty został w: 1) Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zmodyfikowanym) 2) Załączniku nr 4 do SWZ – Projekt umowy (zmodyfikowanym)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń oraz licencjami wraz z wdrożeniem, integracją oraz wsparciem serwisowym w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Tomyślu” poprzez usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Tomyślu poprzez: rozbudowę i integrację systemów informatycznych świadczeniodawcy, digitalizację dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki, działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala oraz wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. Efektem powyższych działań ma być poprawa funkcjonowania placówki medycznej, zwiększenie efektywności udzielania świadczeń, zapewnienie pacjentom właściwej opieki i lepszego dostępu do informacji na temat swojego stanu zdrowia poprzez wsparcie procesu informatyzacji w obszarze ochrony zdrowia. 2. Oferowane urządzenia oraz oprogramowanie muszą spełniać wszystkie parametry określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiące minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego oraz zakres i warunki realizacji przedmiotu zamówienia, których niespełnienie spowoduje odrzucenie oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3. Realizacja przedmiotu zamówienia musi być zgodna z zasadą DNSH (Do No Significant Harm – „nieczynienia poważnych szkód środowisku”), zgodnie z art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 Parlamentu Europejskiego i Rady oraz wytycznymi dla projektów finansowanych z KPO. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić, że oferowane dostawy i usługi nie naruszają tej zasady. Na potwierdzenie powyższego Wykonawca przedłoży wraz z dostawą stosowne oświadczenia lub dokumenty potwierdzające zgodność z zasadą DNSH. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres rzeczowy, zawarty został w: 1) Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia 2) Załączniku nr 4 do SWZ – Projekt umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48820000 Server, 30213300 Tischcomputer, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji