2. Verfahren
Verfahren
Titel: 169/PN/ZP/D/2025 – Dostawa sprzętu serwerowego, sieciowego, udzielenie licencji i wdrożenie usługi Disaster Recovery (DR) realizowana w ramach projektu „Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu serwerowego, sieciowego, udzielenie licencji na dostarczone oprogramowanie oraz wdrożenie, rozumiane jako instalacja i konfiguracja dostarczonych urządzeń, migracja danych, uruchomienie replikacji danych i kopii zapasowych, automatyzacja przełączeń, testy, przeprowadzenie szkoleń dla administratorów w ramach realizacji projektu „Rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”, zwanych dalej towarem, zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniających opis i wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz w załącznikach nr od 1 do 12 do OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 86068-2026
Interne Kennung: 169/PN/ZP/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72311100 Datenkonvertierung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Dostawa sprzętu serwerowego, sieciowego, udzielenie licencji na dostarczone oprogramowanie oraz wdrożenie, rozumiane jako instalacja i konfiguracja dostarczonych urządzeń, migracja danych, uruchomienie replikacji danych i kopii zapasowych, automatyzacja przełączeń, testy, przeprowadzenie szkoleń dla administratorów w ramach realizacji projektu „Rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”, zwanych dalej towarem, zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniających opis i wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz w załącznikach nr od 1 do 12 do OPZ. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania: 2.1. Zadanie 1 Analiza: 2.1.1. Projekt architektury (schematy logiczne i fizyczne, adresacja, VLANy, polityki bezpieczeństwa, plan migracji) 2.1.2. Przygotowanie PRZ, wg wymagań opisanych w punkcie VII OPZ 2.1.3. Przygotowanie scenariuszy testów akceptacyjnych 2.2. Zadanie 2 Łączność między lokalizacjami 2.2.1. Przełączniki systemu backup, wg wymagań opisanych w Załączniku 1 do OPZ 2.2.2. Przełączniki zarządzania backup, wg wymagań opisanych w Załączniku 2 do OPZ 2.2.3. Przełączniki Core, wg wymagań opisanych w Załączniku 3 do OPZ 2.2.4. Przełączniki MGT, wg wymagań opisanych w Załączniku 4 do OPZ 2.3. Zadanie 3 Budowa Disaster Recovery 2.3.1. Modernizacja PDC (Primaty Data Center): 2.3.1.1. Serwery systemów szpitalnych (serwery wirtualizacji), wg wymagań opisanych w Załączniku 5 do OPZ 2.3.1.2. Macierz dla systemów szpitalnych, wg wymagań opisanych w Załączniku 6 do OPZ 2.3.1.3. Serwery bazy danych, wg wymagań opisanych w Załączniku 7 do OPZ 2.3.2. Modernizacja SDC (Secoundary Data Center): 2.3.2.1. Serwery wirtualizacji backup, wg wymagań opisanych w Załączniku 8 do OPZ 2.3.2.2. Serwery bazy danych backup, wg wymagań opisanych w Załączniku 9 do OPZ 2.3.2.3. Serwer systemu backup, wg wymagań opisanych w Załączniku 10 do OPZ 2.3.2.4. Macierz backup, wg wymagań opisanych w Załączniku 11 do OPZ 2.3.2.5. Oprogramowanie backupu, wg wymagań opisanych w Załączniku 12 do OPZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz w załącznikach nr od 1 do 12 do OPZ.