175269-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen unter Einsatz von Luftfahrzeugen – Provedení termografických leteckých kontrol vedení přenosové soustavy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvedení termografických leteckých kontrol vedení přenosové soustavy
BeschreibungPředmětem plnění je zajištění plánovaných termografických leteckých kontrol elektrických vedení ČEPS, a.s. (dále jen TLKV) na napěťových úrovních 110kV, 220kV a 400kV za pomocí helikoptéry s obsluhou. Konkrétně se jedná o údržbové úkony EL0 dle adresné přílohy č. 001A Řádu preventivní údržby, která tvoří přílohu č. 10 této zadávací dokumentace. TLKV se dále provádějí v souladu s technickou normou ČEPS, a.s. TN/43 - Termografická měření na el. zařízení přenosové soustavy ČEPS, a.s.
Interne Kennung2024101214
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60440000 Dienstleistungen unter Einsatz von Luftfahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz zadávací dokumentace