See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych do urządzeń awaryjnego hamowania samolotów typu BAK-12 produkcji firmy ESCO.
Beschreibung: Przedmiotem negocjacji będzie ustalenie warunków przyszłej umowy w sprawie zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa na dostawę technicznych środków materiałowych do urządzeń awaryjnego hamowania samolotów typu BAK-12 produkcji firmy ESCO, zgodnie z „Wymaganiami eksploatacyjno - technicznymi.”
Vorherige Bekanntmachung: 657890-2024
Interne Kennung: Nr sprawy 94/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34997000 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für Flughäfen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych dla urządzeń awaryjnego hamowania samolotów typu BAK-12 produkcji firmy ESCO.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (art. 31 ust. 2 ustawy Pzp) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 2 paragrafu 2 Umowy w kolumnie nr 6 nazwanej "Ilość podstawowa", maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 7 nazwanej "Ilość w opcji".