2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountant
Beschreibung: Na boekjaar 2024 eindigt de huidige overeenkomst tussen VRNHN en de accountant die is belast met de uitvoering van accountantsdiensten. Dit is de aanleiding om een nieuwe aanbestedingsprocedure te doorlopen. Aard en omvang van de werkzaamheden worden door de accountant bepaald op basis van de Gemeentewet, Besluit begroting en verantwoording provincies en gemeenten (BBV), wettelijke regelingen, controleprotocollen van departementen alsmede verordeningen en richtlijnen. In het controleprotocol van VRNHN is de controletolerantie vastgelegd. VRNHN hanteert bij deze aanbesteding een prijsplafond. De interne beheersing is sinds 2015 op orde. VRNHN verwacht daarbij ook niet dat extra inzet vanuit de accountant nodig zal zijn. Daarnaast ligt de verantwoordelijkheid van de rechtmatigheidsverantwoording bij Opdrachtgever. Om bovenstaande redenen wordt er een maximum tarief van € 55.000 (exclusief BTW) per jaar gehanteerd.
Interne Kennung: CB-2024-0091
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: VRNHN heeft gekozen voor een Europese openbare procedure. VRNHN acht de keuze voor een openbare procedure proportioneel aan de hand van het aantal –te verwachten- Inschrijvingen en de omvang van de opdracht, waarbij de waarde boven de Europese aanbestedingsdrempel uitstijgt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211000 Buchhaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision, 79212500 Buchhaltungsprüfung, 79221000 Steuerberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: accountant
Beschreibung: Eén perceel, zie leidraad € 55.000,- per jaar
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties