2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integrační platforma pro eHealth
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka integrační platformy, a to včetně potřebných licencí, instalaci, implementaci řešení, provedení funkčních testů, záruční i pozáruční servis a podporu po dobu 60 měsíců (5 let). Zadavatel požaduje implementaci integrační platformy, která bude sloužit jako centrální integrační a komunikační vrstva informačního prostředí zadavatele a jejímž účelem je umožnit standardizovanou, bezpečnou a auditovatelnou výměnu dat a dokumentů mezi interními informačními systémy zadavatele a externími národními a mezinárodními systémy eHealth. Předmět zakázky obsahuje veškeré potřebné licence, aktualizace SW, příslušenství, clo, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy kupujícího a předání dokladů, které se k dodávanému předmětu vztahují a poskytování služeb podpory a údržby celého systému, vše dle podmínek zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ25053
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo poptat služby dalšího vývoje integračních služeb/propojení a technické konzultace dle čl. 3, odst. 3.4 Servisní smlouvy, a to v celkové hodnotě 1.000.000 Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota za tyto služby je zahrnuta do celkové předpokládané hodnoty zakázky. Požadavek na další služby nesmí nikdy měnit celkovou povahu veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo prodloužit termíny realizace ve všech fázích v případě, že dojde k prodloužení data fyzické realizace projektu ze strany dotačního orgánu, avšak nejdéle o dobu daného prodloužení.