See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DBFM A12 Complex Londerzeel-Zuid
Beschreibung: Het projectgebied situeert zich op de A12 op de grens met de gemeente Londerzeel en Meise, ter hoogte van het verkeerslichten geregeld kruispunt van de A12 met de Kerkhofstraat / Londerzeelsesteenweg. De te realiseren werken omvat het ongelijkgronds laten kruisen van de A12 met deze gemeentewegen, het bouwen van een ongelijkgrondse kruising voor de toekomstige Sneltram (Brabantnet), het bouwen van een fietsbrug over de A12 - incl. aansluitende fietspaden - en het bouwen van de nodige landschappelijke inpassing ten behoeve van het project.
Interne Kennung: AWV Vl-Br-WVB/INV/A12/1/U1-F02__2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen