See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud Wijk- en Buurtgroen
Beschreibung: Den Haag is een groene stad. Binnen de gemeente Den Haag wordt het groenareaal deels op beeld en deels periodiek onderhouden. Een onderdeel van het groenareaal is het wijk- en buurtgroen (W&B groen). Het onderhoud van een deel van het W&B groen van een viertal stadsdelen, te weten Centrum, Scheveningen, Escamp en Loosduinen, is onderwerp van deze aanbesteding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Centrum en Scheveningen (voorbehouden opdracht)
Interne Kennung: DPZ-23.235
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Escamp en Loosduinen