175480-2026 - Ergebnis
Niederlande – Datenbankdienste – NEN opdracht Eurocode 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNEN opdracht Eurocode 2025
BeschreibungDe landelijke bouwregelgeving (Bbl) wordt voor de eisen constructieve veiligheid bouwwerken gebruikt gemaakt van de Europese bepalingsmethoden ("Eurocodes"). De Eurocodes worden binnen Europa herzien. Voor Nederland moeten oa nationale bijlagen worden gemaakt. Het is een project van 2024 tot 2029. Door BZK wordt per jaar opdracht gegeven. Bij dit inkooptraject hebben wij de onderhanddelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking toegepast. NEN is de enige partij in Nederland die deze opdracht kan uitvoeren, omdat NEN het aangewezen normalisatie-instituut is om normen te ontwikkelen, zie artikel 2 van de Overeenkomst Staat – NEN en NEC (https://zoek.officielebekendmakingen.nl/stcrt-2015-39157.html). € 2.415.953,30
Interne Kennung201865002.348.004
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1