2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření a modernizace kamerového systému Pražského hradu
Beschreibung: Předmětem plnění je závazek dodavatele provést pro zadavatele dílo spočívající v dodávce, instalaci a zprovoznění koncových prvků a zařízení kamerového systému (CCTV), vybudování kamerových sloupů na určených kamerových pozicích, doplnění a modernizaci HW pro stávající řídící systém CCTV zadavatele včetně SW a licenčního vybavení pro provádění videoanalýz a připojení koncových prvků CCTV, dodávce HW prvků a zařízení pro instalaci a zprovoznění datového centra pro videoarchiv kamerových záznamů, dodávce a zabezpečení datových rozvaděčů, dodávce a instalaci aktivních prvků komunikační infrastruktury na stávající optickou páteřní síť zadavatele a následné deinstalaci původních technologií a jejich ekologické likvidaci. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: SPH 350/2025, P25V00008200
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233292 Installation von Sicherheitseinrichtungen, 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233292 Installation von Sicherheitseinrichtungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel uvedl v Zadávací dokumentaci vyhrazenou změnu pro prodloužení doby realizace plnění. Zadavatel tak odkazuje na znění Zadávací dokumentace.