2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników ciśnieniowych oraz oprzyrządowania dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników ciśnieniowych oraz oprzyrządowania dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej Przedmiot Zamówienia został podzielony według następujących pakietów: Pakiet nr 1 - Gazy Medyczne i techniczne Pakiet nr 2 - Ciekły azot do zastosowań medycznych Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Vorherige Bekanntmachung: 839395-2025
Interne Kennung: DZ-271-1-80/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura przyspieszona: Skrócenie terminu składania ofert wynika z powodu zaistnienia stanu pilnej konieczności zapewnienia ciągłości dostaw Towaru, bez którego nie da się zapewnić pacjentom Szpitala należytego wykonywania świadczeń z użyciem Towaru i których skutki mogłyby mieć negatywne konsekwencje związane z zagrożeniem zdrowia i życia. Dostawy Towaru nie mogą zostać przerwane, ponieważ realizacja przedmiotu Zamówienia ma szczególne znaczenie dla dobra ogółu społeczeństwa, obejmując zarówno względy etyczne jak i społeczne i organizacyjne Zamawiającego. Utrzymanie terminu składania ofert o którym mowa w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, uniemożliwiłoby zachowanie ciągłości dostaw Towaru, przez co mógłby ucierpieć szeroko pojęty interes społeczny oraz interes Zamawiającego. Mając na uwadze powyższe Zamawiający skrócił termin składania ofert określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44615000 Druckbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Gazy Medyczne i techniczne
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników ciśnieniowych oraz oprzyrządowania dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej Pakiet nr 1 - Gazy Medyczne i techniczne Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Możliwość skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji przez Zamawiającego opisana została w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Ciekły azot do zastosowań medycznych
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników ciśnieniowych oraz oprzyrządowania dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej Pakiet nr 2 - Ciekły azot do zastosowań medycznych Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2