2. Verfahren
Verfahren
Titel: Website
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het ontwerp, realisatie, onderhoud, doorontwikkeling en hosting van een nieuwe centrale website van ArtEZ University of the Arts. Meer informatie vindt u in de Selectieleidraad De omvang van de opdracht is naar schatting eenmalig € 138.250,- exclusief btw voor het (functioneel) ontwerp en de realisatie van de website (inclusief koppelingen). Voor het onderhoud, doorontwikkeling en hosting van de website (inclusief licentiekosten) is de omvang van de opdracht naar schatting € 31.600,- exclusief btw per jaar. Gegadigden kunnen aan de genoemde bedragen geen rechten ontlenen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het ontwerp, realisatie, onderhoud, doorontwikkeling en hosting van een nieuwe centrale website van ArtEZ University of the Arts.
Interne Kennung: 1