2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De hoofddoelstelling van deze aanbesteding is het aangaan van een relatie met een certificerend accountant, waarbij onder meer van belang zijn: - Een eenvoudige en efficiënte manier van werken inclusief ontzorging van Aventus; - Borgen van relevante kennis en continuïteit; - Sparringspartner voor zowel de Raad van Toezicht, College van Bestuur en de dienst Finance en Control. De duur van de overeenkomst is vier (4) jaar. Na afloop van deze periode kan de overeenkomst vier (4) keer worden verlengd met een periode van één (1) jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na afloop van de overeenkomst kan de opdracht vier (4) keer met één (1) jaar worden verlengd.