2. Verfahren
Verfahren
Titel: Waterconditionering voor het vullen van het WarmtelinQ warmtetransportnet
Beschreibung: De warmte in het warmtetransportnet van WarmtelinQ wordt getransporteerd middels geconditioneerd water. Gasunie wil middels deze aanbestedingsprocedure een opdrachtnemer contracteren die water kan conditioneren tot de juiste kwaliteit om daarmee het warmtetransportnet van WarmtelinQ in de verschillende projectfasen te vullen. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: WS2454633690
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51514110 Installation von Maschinen und Geräten zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Waterconditionering voor het warmtetransportnet WarmtelinQ
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee optionele verlengingen van elk twee jaar.