See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávku motorové nafty
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému pro zajištění dodávek nafty. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DND budou dodávky motorových paliv specifikovaných v příloze C Z. Podrobně je předmět plnění jednotlivých zakázek zadávaných v DNS vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí této ZD.
Vorherige Bekanntmachung: 318265-2023
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky motorové nafty
Beschreibung: Předmětem VZ je zavedení DNS na dodávky motorové nafty