See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Indkøb af mindre kassevogn 4x4 november 2025
Beschreibung: Udbuddet vedrører indkøb af 3 mindre kassevogne med 4-hjulstræk med tilhørende serviceaftaler til Aarhus Vand, samt optioner på køb af yderligere 5 mindre kassevogne med 4-hjulstræk med tilhørende serviceaftaler på samme vilkår.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbud med forhandling under kvalifikationsordning
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 8 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 5x1 kassevogne med serviceaftale indenfor 12 måneder