See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) świadczenie usług edukacyjno-adaptacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców obejmujących prowadzenie zajęć edukacyjno-adaptacyjnych oraz organizację wyjść/wycieczek do miejsc kulturalno-rozrywkowych; 2) opracowanie i przygotowanie materiałów informacyjno-edukacyjnych (szkoleniowych) dla dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2a (dla części I zamówienia) oraz załącznik nr 2b (dla części II zamówienia) do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 70575-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług edukacyjno-adaptacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług edukacyjno-adaptacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców obejmujących prowadzenie zajęć edukacyjno-adaptacyjnych oraz organizację wyjść/wycieczek do miejsc kulturalno-rozrywkowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2a (dla części I zamówienia) do SWZ.
Interne Kennung: Część I zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Opracowanie i przygotowanie materiałów informacyjno-edukacyjnych (szkoleniowych) dla dzieci
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie i przygotowanie materiałów informacyjno-edukacyjnych (szkoleniowych) dla dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2b (dla części II zamówienia) do SWZ.
Interne Kennung: Część II zamówienia