See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: renovatie Houthalen 13+14
Beschreibung: De opdracht gaat over de totaalrenovatie van 73 woningen in de wijken Houthalen 13 + 14. Plaats van uitvoering : De Standaard + Hoolvenstraat + Stationsstraat in Houthalen - Helchteren.
Interne Kennung: PPP0OQ-2641/6061/2023/0166/01 aannemer
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2023/0166/01 aannemer_1