176044-2025 - Wettbewerb
Polen – Hygienedienste – EZ.28.48.2025 postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 221 000 Euro na usługę mycia, dezynfekcji i sterylizacji metodami: niskotemperaturową narzędzi termolabilnych i parą wodną w nadciśnieniu narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej i sprzętu dla WWCOiT im.M. Kopernika w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEZ.28.48.2025 postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 221 000 Euro na usługę mycia, dezynfekcji i sterylizacji metodami: niskotemperaturową narzędzi termolabilnych i parą wodną w nadciśnieniu narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej i sprzętu dla WWCOiT im.M. Kopernika w Łodzi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa mycia, dezynfekcji i sterylizacji metodami: niskotemperaturową narzędzi termolabilnych i parą wodną w nadciśnieniu narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej i sprzętu dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Interne KennungEZ.28.48.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin realizacji umowy budowlanej budynku Laboratorium i Centralnej Sterylizatorni minął 15.01.2025r, z uwagi na wystąpienie nieprzewidzianych i niezaplanowanych robót w dokumentacji projektowej został podpisany Aneks przedłużający roboty budowlane. Bieżąca umowa na usługi mycia, dezynfekcji i sterylizacji wyczerpuje założone kwoty w kwietniu 2025r. Szpital nie będzie zabezpieczony na usługi mycia, dezynfekcji i sterylizacji narzędzi i sprzętu. Konieczne jest zapewnienie ciągłości pracy bloków operacyjnych, gabinetów zabiegowych i poradni w w/w usługi do końca 2025r biorąc pod uwagę przedłużający się termin oddania budynku Centralnej Sterylizacji do użytku
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 1
Beschreibung1. 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa mycia, dezynfekcji i sterylizacji metodami: niskotemperaturową narzędzi termolabilnych i parą wodną w nadciśnieniu narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej i sprzętu dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia : rodzaj, właściwości i ilości przewidywanych przez Zamawiającego określa SWZ. Oferta dla swojej ważności musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach postępowania.
Interne KennungPakiet nr 1