2. Verfahren
Verfahren
Titel: onderhoud E-installaties gemeentelijke gebouwen gemeente Neder Betuwe
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één (raam)overeenkomst met één kundige marktpartij, voor het correctief en preventief onderhoud van elektrotechnische installaties 1,00
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: onderhoud E-installaties
Beschreibung: Het sluiten van één (raam)overeenkomst met één kundige marktpartij, voor het correctief en preventief onderhoud van elektrotechnische installaties 1,00
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlening van de initiële looptijd met maximaal 4 maal 1 jaar