17615-2026 - Auftragsänderung
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Poręczenie” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Poręczenie” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego usługi wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym „Poręczenie”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, z którego udzielane będą Jednostkowe Poręczenia oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Poręczeń zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Poręczenie” stanowiącej załącznik nr [2] do Istotnych Postanowień Umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDZZK/148/DIF/2017 cz. II Aneks nr 2
Art des AuftragsDienstleistungen