176167-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ausrüstung für Physiotherapie – Modernizace pavilonu M – přístrojové vybavení – 08 mechanické přístroje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace pavilonu M – přístrojové vybavení – 08 mechanické přístroje
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka následujících přístrojů (zdravotnického prostředku definovaného zadavatelem): • Část 1 VZ Závěsný rehabilitační systém • Část 2 VZ Mobilní pacientský zvedák • Část 3 VZ Motomed HKK a DKK se zárukou min. 24 měsíců, včetně montáže, instalace a uvedení dodaného zařízení do provozu (pokud si konkrétní položka instalaci a uvedení do provozu vyžaduje), předvedení funkčnosti a zaškolení obsluhy, v rozsahu dle přílohy č. 1 s názvem „Technický popis přístroje“ zpracované v 1/2026, s cílem vybavení pracoviště zadavatele/kupujícího novým, nerepasovaný a nepoužitým zdravotnickým prostředkem přístrojového charakteru s rokem výroby ne starším 2025, s dobou použitelnosti min. 10 let. Podrobný rozsah předmětu zadávané veřejné zakázky je uveden v obchodních podmínkách (v návrhu Kupní smlouvy a Servisní smlouvy – viz přílohy č. 1a + 1b Svazku 3 zadávací dokumentace).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Závěsný rehabilitační systém
Beschreibung: Závěsný rehabilitační systém Podrobný rozsah předmětu zadávané veřejné zakázky je uveden v obchodních podmínkách (v návrhu Kupní smlouvy a Servisní smlouvy – viz přílohy č. 1a + 1b Svazku 3 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0003
Titel: Motomed HKK a DKK
Beschreibung: Motomed HKK a DKK Podrobný rozsah předmětu zadávané veřejné zakázky je uveden v obchodních podmínkách (v návrhu Kupní smlouvy a Servisní smlouvy – viz přílohy č. 1a + 1b Svazku 3 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Mobilní pacientský zvedák
Beschreibung: Mobilní pacientský zvedák Podrobný rozsah předmětu zadávané veřejné zakázky je uveden v obchodních podmínkách (v návrhu Kupní smlouvy a Servisní smlouvy – viz přílohy č. 1a + 1b Svazku 3 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: 2