See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessie van diensten voor uitbating brasserie De Molen
Beschreibung: Concessie van diensten voor uitbating brasserie De Molen
Interne Kennung: PPP03S-2606/5155/2025/087
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55330000 Dienstleistungen von Cafeterias
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP03S-2606/5155/2025/087
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55330000 Cafetariadiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1