2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli i uczniów” w ramach projektu pn.: „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!”
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: „Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli i uczniów” w ramach projektu pn.: „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!”, Projekt nr FELD.08.08-IZ.00-0078/24-00 pn. „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 2. Zamówienie jest podzielone na 5 części, szczegółowo opisanych w Załączniku Nr 9 do SWZ, Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia, w tym na: Część Nr 1: 1.1. Kurs – Rewizor GT – poziom podstawowy (uczniowie) 1.2. Kurs – Rewizor GT – poziom rozszerzony (uczniowie) Część Nr 2: Kurs umiejętności miękkich w pracy zawodowej ( uczniowie) Część Nr 3: 3.1. Kurs młodego kadrowego (uczniowie) 3.2. Kurs młodego ekonomisty (uczniowie) 3.3. Kurs młodego księgowego (uczniowie) Część Nr 4: 4.1. Kurs - Kadry i płace w praktyce - kurs stacjonarny (nauczyciele) 4.2. Kurs – Rewizor GT – poziom rozszerzony (nauczyciele) Część Nr 5: 5.1. EDUKACJA WŁĄCZAJĄCA – szkolenia i doradztwo dla kadr systemu oświaty (nauczyciele) 5.2. Szkolenie z zakresu zapobiegania dyskryminacji i przemocy motywowanych uprzedzeniami -(nauczyciele) 5.3. Diagnoza i terapia psychologiczno-pedagogiczna (nauczyciele) 6. Kod CPV: 80510000-2 usługi szkolenia specjalistycznego, 80530000-8 Usługi szkolenia zawodowego 7. Wykonawca nie ma możliwości dołączenia kierowanych przez Zamawiającego osób do rekrutowanej przez siebie grupy. 8. Wykonawca zobowiązuje się do nieobciążania uczestników żadnymi dodatkowymi kosztami. 9. Wykonawca musi zapewnić odpowiednie zasoby techniczne, niezbędne do należytej realizacji przedmiotu zamówienia, spełniające wymogi w zakresie BHP. 10. Wykonawca zobowiązany jest do monitorowania poszczególnych etapów, w tym egzaminu, m.in. do poinformowania kursantów o terminie egzaminu, o wydawaniu przez instytucję egzaminacyjną wymaganych dokumentów, zgodnie z OPZ. 11. Szczegółowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, z podziałem na 5 części, zawarty jest w załączniku Nr 9 do SWZ. 12. Zamawiający nie stawia wymogu, o którym mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, to jest zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę. 13. Zamawiający nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, natomiast określił zagadnienie w kryterium oceny ofert. 14. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. „Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli i uczniów” w ramach projektu pn.: „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!”
Interne Kennung: Część Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. „Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli i uczniów” w ramach projektu pn.: „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!”
Interne Kennung: Część Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. „Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli i uczniów” w ramach projektu pn.: „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!”
Interne Kennung: Część Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. „Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli i uczniów” w ramach projektu pn.: „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!”
Interne Kennung: Część Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. „Usługi szkolenia specjalistycznego dla nauczycieli i uczniów” w ramach projektu pn.: „ŁOWICKI EKONOMIK kształci specjalistów!”
Interne Kennung: Część Nr 5