176271-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile – MEPHARED 2 – dodávka laboratorních židlí
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMEPHARED 2 – dodávka laboratorních židlí
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka laboratorních židlí do laboratoří v Novostavbě Budovy fakult Kampusu UK MEPHARED2 v Hradci Králové, Zborovská ul.
Interne KennungSpisová značka pod kterou je VZ evidována na profilu zadavatele: UKFaF/170510/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o otevřené nadlimitní řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., v platném znění. Tuto veřejnou zakázku zadávají společně zadavatelé: Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové IČO: 00216208 Akademika Heyrovského 1203, 500 03 Hradec Králové a Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Hradci Králové IČO: 00216208 Šimkova 870 500 03 Hradec Králové Tito se pro účely zadávací dokumentace označují společně jako „zadavatel“. Vůči třetím osobám jedná v průběhu zadávacího řízení za oba zadavatele Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna dodavatele: Zadavatel je oprávněn ve smyslu ustanovení § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) na veřejnou zakázku, a to za níže uvedených podmínek: V případě, že dojde k předčasnému ukončení smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na část veřejné zakázky, který se dle výsledku hodnocení umístil v pořadí za dodavatelem, s nímž byla původně uzavřena smlouva (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených ve své nabídce podané v zadávacím řízení a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. Pokud účastník zadávacího řízení, který bude osloven zadavatelem za účelem uzavření nové smlouvy, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí (a obdobně tímto způsobem postupovat vždy k dalšímu účastníkovi v pořadí, odmítne-li smlouvu uzavřít třetí účastník atd.). V případě, že v rámci nově uzavřené smlouvy/nově uzavřených smluv s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto odst. 19.6 zadávací dokumentace, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto odst. 19.6 zadávací dokumentace. Smlouva s dalším účastníkem v pořadí bude uzavřena za Celkovou nabídkovou cenu (resp. jednotkové ceny uvedené v kalkulaci nabídkové ceny – položkovém rozpočtu) dle nabídky tohoto dalšího účastníka. V případě, že část předmětu plnění veřejné zakázky již byla dodána dodavatelem, s nímž byla původně uzavřena smlouva a nový dodavatel bude poskytovat jen část plnění předmětu veřejné zakázky, bude upraven Položkový rozpočet na skutečných rozsah plnění, tj. budou vypuštěna ta plnění, která nebudou poskytována. Ostatní plnění bude poskytováno za jednotkové ceny dle nabídky tohoto nového dodavatele podané v tomto zadávacím řízení. Zadavatel se vyhrazuje změnu doby plnění za podmínek podrobně upravených ve Smlouvě.