2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Sokolov, Křižíkova 1916 - Rekonstrukce odborné učebny přírodopisu: dodávka nábytku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky nábytku do odborné učebny přírodopisu na Základní škole Křižíkova 1916 Sokolov. Dodávky budou koordinovány s dodávkou ostatního vybavení a stavebními pracemi v dané učebně. V rámci této dodávky bude pořízen nový nábytek - zejména pracovní stoly a úložné prostory. Součástí plnění je dodávka/doprava, vykládka, vynesení do učebny, montáž, ustavení v místě plnění (včetně fixace a seřízení) a ekologická likvidace odpadu - případných obalů. Úplný rozsah požadovaných dodávek je uveden v položkovém rozpočtu v příloze č. 4 ZD (výkaz výměr - rozpočet).
Interne Kennung: VZ/2936/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené zadávací řízení pro nadlimitní veřejnou zakázku.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39122000 Schränke und Bücherschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151200 Werkbänke, 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001