2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zestawów komputerowych
Beschreibung: Dostawa nowych komputerów i monitorów
Vorherige Bekanntmachung: 856570-2025
Interne Kennung: ZP1-47/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert OJ S 187/2025 30/09/2025. Dodatkowo Zamawiający realizuje projekt finansowany z KPO i z uwagi na krótkie terminy jego realizacji zachodzi pilna potrzeba szybkiego udzielenia zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zakup zestawów komputerowych - komputer + monitor