2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie On-premise Software Maatschappelijk Domein
Beschreibung: Vrijwillige transparantie voor het voortzetten van on-premise levering van Software voor het Maatschappelijk Domein. De gemeente Hardenberg is op dit moment niet in staat om over te gaan van de on-premise oplossing naar een SaaS-oplossing. Om de bedrijfscontinuïteit te waarborgen is het voortzetten van de huidige on-premise situatie tijdelijk noodzakelijk. De omvang betreft het on-premise leveren van software voor het Maatschappelijk Domein. Dit staat verder uitgewerkt in de bijlage.
Interne Kennung: MD
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf. Hierbij wordt een beroep gedaan op art. 2.163-d van de aanbestedingswet 2012. Dit wordt toegelicht in de bijlage.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Vrijwillige transparantie voor het voortzetten van on-premise levering van Software voor het Maatschappelijk Domein. De gemeente Hardenberg is op dit moment niet in staat om over te gaan van de on-premise oplossing naar een SaaS-oplossing. Om de bedrijfscontinuïteit te waarborgen is het voortzetten van de huidige on-premise situatie tijdelijk noodzakelijk. Het leveren van on-premise software Maatschappelijk Domein
Interne Kennung: 1