2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROV 15 Uitvoeringsjaar 2026 en 2027 Raamovereenkomst voor het leveren en aanbrengen van bestortingen en bijkomende werkzaamheden aan de waterkeringen
Beschreibung: Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst om te komen tot Opdrachtverlening voor het leveren en aanbrengen van bestortingen en bijkomende werkzaamheden aan de waterkeringen. De uitgebreide omschrijving van het werk, de uit te voeren werkzaamheden en de daarbij horendeuitvoeringsvoorwaarden, is opgenomen in het raamovereenkomst met kenmerk ROV 15 Uitvoeringsjaar 2026 en 2027 Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het leveren van stortsteen; - Het aanbrengen van stortsteen; - Ter beschikking stellen van materieel; - Het verrichten van bijkomende werkzaamheden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44900000 Bausteine, Kalkstein, Gips und Kiefer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246410 Wartung von Hochwasserschutzanlagen
5. Los
Los: LOT-0000