176453-2025 - Wettbewerb
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Wielgie odbieranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Wielgie odbieranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Wielgie odbieranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2027 r. Zamówienie obejmuje realizację następujących zadań: 1) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, 2) zorganizowanie i prowadzenie od 01.07.2025r na terenie gminy Wielgie Punku Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), 3) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, 4) dostarczanie i rozdysponowanie worków na odpady segregowane, 5) wyposażenie nieruchomości w pojemniki do niesegregowanych odpadów komunalnych oraz do selektywnej zbiórki w budynkach wielolokalowych. 3. Gmina Wielgie obejmuje obszar wiejski podzielony na 17 sołectw. Według stanu na 31 grudnia 2024 na terenie Gminy Wielgie zameldowanych było 6 531 osób. Odpady były odbierane z 1 720 nieruchomości, w których zamieszkiwało 5 618 osób. Przedmiotu zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 3.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Wielgie odbieranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2027 r.