See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków onkologicznych do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków onkologicznych do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy leków wraz z transportem i rozładunkiem do magazynów aptecznych na koszt wykonawcy do siedziby Zamawiającego. Zamówienie składa się z 94 części tzw. pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: DZ/7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 Ribociclibum
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ. Składane oferty muszą zawierać pełny zakres przedmiotu zamówienia w zakresie danego pakietu/części.
Los: LOT-0002
Titel: 2 Apalutamidum
Los: LOT-0003
Titel: 3 Durvalumabum
Los: LOT-0004
Titel: 4 Durvalumabum II
Los: LOT-0005
Titel: 5 Capivasertibum
Los: LOT-0006
Titel: 6 Capivasertibum II
Los: LOT-0007
Titel: 7 Panitumumabum
Los: LOT-0008
Titel: 8 Niraparyb + Abirateron
Los: LOT-0009
Titel: 9 Apalutamidum
Los: LOT-0010
Titel: 10 Regorafenib
Los: LOT-0011
Titel: 11 Cemiplimab
Los: LOT-0012
Titel: 12 Cabazitaxel
Los: LOT-0013
Titel: 13 Cyclophosphamide
Los: LOT-0014
Titel: 14 Vinorelbine
Los: LOT-0015
Titel: 15 Vinblastine sulphate
Los: LOT-0016
Titel: 16 Vincristine sulphate II
Los: LOT-0017
Titel: 17 Cisplatin
Los: LOT-0018
Titel: 18 Doxorubicin hydrochloride
Los: LOT-0019
Titel: 19 Etoposidum
Los: LOT-0020
Titel: 20 Methotrexate
Los: LOT-0021
Titel: 21 Vinorelbine
Los: LOT-0022
Titel: 22 Fluorouracil
Los: LOT-0023
Titel: 23 Gemcitabine
Los: LOT-0024
Titel: 24 Paclitaxel
Los: LOT-0025
Titel: 25 Docetaxel
Los: LOT-0026
Titel: 26 Bleomycinum sulfuricum
Los: LOT-0027
Titel: 27 Dacarbazinum
Los: LOT-0028
Titel: 28 Carboplatin
Los: LOT-0029
Titel: 29 Dexamethasoni Phosphas
Los: LOT-0030
Titel: 30 Epirubicin hydrochloride
Los: LOT-0031
Titel: 31 Capecitabine
Los: LOT-0032
Titel: 32 Capecitabine II
Los: LOT-0033
Titel: 33 Bendamustine hcl
Los: LOT-0034
Titel: 34 Imatinib
Los: LOT-0035
Titel: 35 Irinotecan hydrochloride
Los: LOT-0036
Titel: 36 Oxaliplatin
Los: LOT-0037
Titel: 37 Pemetrexed
Los: LOT-0038
Titel: 38 Topotecan
Los: LOT-0039
Titel: 39 Mesnum
Los: LOT-0040
Titel: 40 Ondansetron
Los: LOT-0041
Titel: 41 Filgrastim
Los: LOT-0042
Titel: 42 Filgrastim II
Los: LOT-0043
Titel: 43 Trastuzumab
Los: LOT-0044
Titel: 44 Trastuzumab II
Los: LOT-0045
Titel: 45 Fulvestrant
Los: LOT-0046
Titel: 46 Sunitinib
Los: LOT-0047
Titel: 47 Sunitinib II
Los: LOT-0048
Titel: 48 Sunitinib III
Los: LOT-0049
Titel: 49 Pertuzumab
Los: LOT-0050
Titel: 50 Acidum levofolinicum
Los: LOT-0051
Titel: 51 Acidum levofolinicum II
Los: LOT-0052
Titel: 52 Rituximab
Los: LOT-0053
Titel: 53 Ifosfamidum
Los: LOT-0054
Titel: 54 Doxorubicyna w pegylowanych liposomach
Los: LOT-0055
Titel: 55 Avelumabum
Los: LOT-0056
Titel: 56 Netupitantum + Palonosetroni hydrochloridum
Los: LOT-0057
Titel: 57 Lapatynibum
Los: LOT-0058
Titel: 58 Ribociclibum
Los: LOT-0059
Titel: 59 Palbociclibum
Los: LOT-0060
Titel: 60 Palbociclibum II
Los: LOT-0061
Titel: 61 Palbociclibum III
Los: LOT-0062
Titel: 62 Trastuzumabum emtansinum
Los: LOT-0063
Titel: 63 Trastuzumab deruxtecan
Los: LOT-0064
Titel: 64 Bevacizumabum
Los: LOT-0065
Titel: 65 Pembrolizumabum
Los: LOT-0066
Titel: 66 Darbepoetinum alfa
Los: LOT-0067
Titel: 67 Sacituzumabum govitecanum
Los: LOT-0068
Titel: 68 Abemaciclibum
Los: LOT-0069
Titel: 69 Abemaciclibum II
Los: LOT-0070
Titel: 70 Abemaciclibum III
Los: LOT-0071
Titel: 71 Tucatinibum
Los: LOT-0072
Titel: 72 Tucatinibum II
Los: LOT-0073
Titel: 73 Olaparibum
Los: LOT-0074
Titel: 74 Olaparibum II
Los: LOT-0075
Titel: 75 Talazoparibum
Los: LOT-0076
Titel: 76 Talazoparibum II
Los: LOT-0077
Titel: 77 Alpelisibum
Los: LOT-0078
Titel: 78 Alpelisibum II
Los: LOT-0079
Titel: 79 Alpelisibum III
Los: LOT-0080
Titel: 80 Doxorubicyna z cytrynianem w liposomach niepegylowanych
Los: LOT-0081
Titel: 81 Temozolomidum
Los: LOT-0082
Titel: 82 Darolutamid
Los: LOT-0083
Titel: 83 Enzalutamid
Los: LOT-0084
Titel: 84 Aflibercept
Los: LOT-0085
Titel: 85 Mycophenolas mofetil
Los: LOT-0086
Titel: 86 Panitumumab
Los: LOT-0087
Titel: 87 Panitumumab II
Los: LOT-0088
Titel: 88 Denozumab
Los: LOT-0089
Titel: 89 Erybulina
Los: LOT-0090
Titel: 90 Aflibercept
Los: LOT-0091
Titel: 91 Doxorubicin hydrochloride
Los: LOT-0092
Titel: 92 Trastuzumabum emtansinum
Los: LOT-0093
Titel: 93 Acidum zolendronicum
Los: LOT-0094
Titel: 94 Cetuximabum