2. Verfahren
Verfahren
Titel: Busvervoer Scholengroep Sint-Rembert 2026 2027
Beschreibung: Toelichting: Het betreft een overheidsopdracht voor het vervoer van leerlingen van en naar activiteiten. Het heeft tot doel de aanstelling van een opdrachtnemer, ook ondernemer genoemd. De ritten zullen uitgevoerd worden met schoolbussen (budgetbussen) of toerismebussen. De plaats van vertrek kan variëren: zie technische bepalingen. Regulier vervoer wordt uitgesloten van deze overheidsopdracht en maakt het voorwerp uit van een andere prijsvraag. De inschrijver is niet verplicht voor elk perceel een offerte in te dienen.
Interne Kennung: PPP0RT-1352/6080/202614
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Busvervoer schoolbus/budgetbus
Beschreibung: Busvervoer schoolbus/budgetbus
Interne Kennung: 202614_1
Los: LOT-0002
Titel: Busvervoer toerismebus
Beschreibung: Busvervoer toerismebus
Interne Kennung: 202614 2_2