176495-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch – Nákup gastro mycích strojů a příslušenství a následného servisu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup gastro mycích strojů a příslušenství a následného servisu
BeschreibungPředmětem plnění veř.zakázky je nákup gastro profi myček a spotřebního materiálu pro potřeby PNB, včetně následného servisu, jejichž přesný výčet včetně specifikace je uveden v Příloze č.3 ZD.
Interne Kennung02325402
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensk veřejné zakázce zadávané dle § 53 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále jen „zákon“)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je nákup gastro profi myček a spotřebního o materiálu pro potřeby Psychiatrické nemocnice Bohnice, včetně následného servisu, jejichž přesný výčet včetně specifikace je uveden v Příloze č. 3 této zadávací dokumentace. Předmět plnění dále tvoří: a) dovoz na místo určení, b) instalace c) demontáž původních zařízení a jejich ekologická likvidace d) poskytování záručního servisu nejméně 24 měsíců e) dodávky spotřebního materiálu po dobu 48 měsíců