2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem infrastruktury technicznej wraz z obsługą na wydarzenia programowe realizowane w Centrum Nauki Kopernik
Beschreibung: Dynamiczny system zakupów na wynajem infrastruktury technicznej wraz z obsługą na wydarzenia programowe realizowane w Centrum Nauki Kopernik.
Interne Kennung: DZP.260.10.2025.JO
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamiczny system zakupów dzieli się na dwa etapy: 1. Etap pierwszy - w drodze publicznego ogłoszenia o zamówieniu zamawiający wzywa zainteresowanych wykonawców do złożenia wniosków o dopuszczenie do udziału w dynamicznym systemie zakupów. Zamawiający wyznaczył termin składania wniosków. Równocześnie Zamawiający informuje, że wnioski o dopuszczenie do udziału w DSZ można składać w całym okresie ważności DSZ. 2. Etap drugi - dopuszczeni do udziału w DSZ Wykonawcy będą zapraszani do składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342000 Lautsprecher, 32343000 Verstärker, 38652100 Vorführgeräte, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 32333000 Videoaufzeichnungs- und -wiedergabegeräte, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 64228000 Dienstleistungen des Übertragens von Fernseh- und Hörfunksendungen, 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dynamiczny system zakupów na wynajem infrastruktury technicznej wraz z obsługą na wydarzenia programowe realizowane w Centrum Nauki Kopernik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342000 Lautsprecher, 32343000 Verstärker, 32342400 Akustische Geräte, 38652100 Vorführgeräte, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 32333300 Video-Wiedergabegeräte, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 64228100 Dienstleistungen des Übertragens von Fernsehsendungen, 79952000 Event-Organisation