17658-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – WDROŻENIE, URUCHOMIENIE I UTRZYMANIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU INFORMATYCZNEGO KLASY ERP WSPOMAGAJĄCEGO ZARZĄDZANIE W SĄDZIE NAJWYŻSZYM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWDROŻENIE, URUCHOMIENIE I UTRZYMANIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU INFORMATYCZNEGO KLASY ERP WSPOMAGAJĄCEGO ZARZĄDZANIE W SĄDZIE NAJWYŻSZYM
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP wspomagającego zarządzanie instytucją Zamawiającego. Wdrożenie Systemu obejmuje następujące moduły / obszary działalności: a) Kadry; b) Płace; c) Finanse: • księgowość, • ewidencja, • rejestr VAT, • sprawozdawczość, • plan i zaangażowanie; d) Środki Trwałe; e) Gospodarka Magazynowa; f) Portal Pracowniczy; 2) świadczenie usług utrzymania przez okres 24 miesięcy (Serwis Gwarancyjny). Przedmiot zamówienia obejmuje także pełnienie Nadzoru Autorskiego w wymiarze 100 roboczogodzin. Opcjonalnie Zamawiający może w ramach Umowy zlecić dodatkowe 1400 roboczogodzin Nadzoru Autorskiego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPrzedmiot zamówienia obejmuje także pełnienie Nadzoru Autorskiego w wymiarze 100 roboczogodzin. Opcjonalnie Zamawiający może w ramach Umowy zlecić dodatkowe 1400 roboczogodzin Nadzoru Autorskiego. Szczegółowy sposób zlecania realizacji zamówienia w zakresie opcjonalnym został przedstawiony w Umowie.