See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis a údržba vozidel a mechanismů včetně dodávky náhradních dílů pro Správu silnic Moravskoslezského kraje, příspěvkovou organizaci
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou prohlídky, údržba a opravy nákladních vozidel v držení Správy silnic Moravskoslezského kraje, příspěvkové organizace (dále také „servis vozidel“ nebo „služba“) dle jednotlivých požadavků Zadavatele. Zároveň se jedná také o poskytování konzultací při provádění údržby a oprav svépomocí pracovníky Zadavatele, a to včetně dodávky potřebných náhradních dílů a jiného spotřebního zboží. Veřejná zakázka je rozdělena dle ust. § 101 na 6 částí - více část IV. ZD
Interne Kennung: 181/OI-SL-M/25-Za
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile, 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen, 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen, 34210000 Fahrzeugkarosserien, 31610000 Elektrische Ausrüstung für Motoren und Fahrzeuge, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 31711000 Elektronischer Bedarf, 44165000 Schläuche, Steigleitungen und Muffen
5. Los
Los: LOT-0006
Beschreibung: 6) Servis a údržba vozidel značky MAN Prohlídky, údržba a opravy vozidel se vztahují na vozidla Zadavatele této značky. Zhotovitel musí mít provozovnu (místo přejímky vozidla) či zdarma odebrat a dodat vozidlo na smluveném místě. Poskytování konzultací při provádění údržby a oprav svépomocí pracovníky Zadavatele, a to včetně dodávky potřebných náhradních dílů a jiného spotřebního zboží.
Interne Kennung: 181/SL-M/25-Za-6
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen, 34210000 Fahrzeugkarosserien, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile, 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen, 44165000 Schläuche, Steigleitungen und Muffen, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen, 31610000 Elektrische Ausrüstung für Motoren und Fahrzeuge, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 31711000 Elektronischer Bedarf
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz ZD
Los: LOT-0001
Titel: Servis a údržba vozidel a mechanismů včetně dodávky náhradních dílů pro Správu silnic Moravskoslezského kraje, příspěvkovou organizaci - část 1
Beschreibung: Servis a údržba vozidel značky Tatra Prohlídky, údržba a opravy vozidel se vztahují na vozidla Zadavatele této značky. Zhotovitel musí mít provozovnu (místo přejímky vozidla) či zdarma odebrat a dodat vozidlo na smluveném místě. Poskytování konzultací při provádění údržby a oprav svépomocí pracovníky Zadavatele, a to včetně dodávky potřebných náhradních dílů a jiného spotřebního zboží.
Interne Kennung: 181/OI-SL-M/25-Za-1
Los: LOT-0003
Beschreibung: Servis a údržba vozidel značky Scania Prohlídky, údržba a opravy vozidel se vztahují na vozidla Zadavatele této značky. Zhotovitel musí mít provozovnu (místo přejímky vozidla) či zdarma odebrat a dodat vozidlo na smluveném místě. Poskytování konzultací při provádění údržby a oprav svépomocí pracovníky Zadavatele, a to včetně dodávky potřebných náhradních dílů a jiného spotřebního zboží.
Interne Kennung: 181/OI-SL-M/25-Za-3
Los: LOT-0002
Titel: Servis a údržba vozidel a mechanismů včetně dodávky náhradních dílů pro Správu silnic Moravskoslezského kraje, příspěvkovou organizaci - část 2
Beschreibung: Servis a údržba vozidel značky Iveco Prohlídky, údržba a opravy vozidel se vztahují na vozidla Zadavatele této značky. Zhotovitel musí mít provozovnu (místo přejímky vozidla) či zdarma odebrat a dodat vozidlo na smluveném místě. Poskytování konzultací při provádění údržby a oprav svépomocí pracovníky Zadavatele, a to včetně dodávky potřebných náhradních dílů a jiného spotřebního zboží.
Interne Kennung: 181/OI-SL-M/25-Za-2
Los: LOT-0004
Beschreibung: 4) Servis a údržba vozidel značky Renault Prohlídky, údržba a opravy vozidel se vztahují na vozidla Zadavatele této značky. Zhotovitel musí mít provozovnu (místo přejímky vozidla) či zdarma odebrat a dodat vozidlo na smluveném místě. Poskytování konzultací při provádění údržby a oprav svépomocí pracovníky Zadavatele, a to včetně dodávky potřebných náhradních dílů a jiného spotřebního zboží.
Interne Kennung: 181/OI-SL-M/25-Za-4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen, 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile, 34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile, 44165000 Schläuche, Steigleitungen und Muffen, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen, 34210000 Fahrzeugkarosserien, 31610000 Elektrische Ausrüstung für Motoren und Fahrzeuge, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 31711000 Elektronischer Bedarf
Los: LOT-0005
Beschreibung: 5) Servis a údržba vozidel značky Mercedes-Benz Prohlídky, údržba a opravy vozidel se vztahují na vozidla Zadavatele této značky. Zhotovitel musí mít provozovnu (místo přejímky vozidla) či zdarma odebrat a dodat vozidlo na smluveném místě. Poskytování konzultací při provádění údržby a oprav svépomocí pracovníky Zadavatele, a to včetně dodávky potřebných náhradních dílů a jiného spotřebního zboží.
Interne Kennung: 181/OI-SL-M/25-Za-5