176645-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Maschinen – „Rudolf Paul - vybudování nové kompostárny“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Rudolf Paul - vybudování nové kompostárny“
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka drtící technologie a mobilního bubnového třídiče. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v přílohách č. 4 zadávací dokumentace– technické požadavky. Předmětem zakázky je rovněž doprava do místa plnění vč. montáže a uvedení do provozu, předání kompletního manuálu v českém jazyce a zaškolení obslužného personálu. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části, přičemž účastníci mohou podat nabídku na jednu, či obě dvě části.
Interne Kennung„Rudolf Paul - vybudování nové kompostárny“
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem zakázky je dodávka drtící technologie a mobilního bubnového třídiče. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v přílohách č. 4 zadávací dokumentace– technické požadavky. Předmětem zakázky je rovněž doprava do místa plnění vč. montáže a uvedení do provozu, předání kompletního manuálu v českém jazyce a zaškolení obslužného personálu. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části, přičemž účastníci mohou podat nabídku na jednu, či obě dvě části.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen, 43411000 Sortier- und Siebmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Drtící technologie
BeschreibungPředmětem části 1 zakázky je dodávka drtící technologie. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technické požadavky. Předmětem zakázky je rovněž doprava do místa plnění vč. montáže a uvedení do provozu, předání kompletního manuálu v českém jazyce a zaškolení obslužného personálu.
Interne KennungČást 1 - Drtící technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Mobilní bubnový třídič
BeschreibungPředmětem části 2 zakázky je dodávka mobilního bubnového třídiče. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technické požadavky. Předmětem zakázky je rovněž doprava do místa plnění vč. montáže a uvedení do provozu, předání kompletního manuálu v českém jazyce a zaškolení obslužného personálu.
Interne KennungČást 2 - Mobilní bubnový třídič
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen