176651-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – Základní škola a mateřská škola Velký Beranov, okres Jihlava, příspěvková organizace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSnížení energetické náročnosti gastroprovozu – Základní škola a mateřská škola Velký Beranov, okres Jihlava, příspěvková organizace
BeschreibungPředmětem plnění je modernizace spotřebičů a stavební úpravy školní kuchyně v základní škole.
Interne KennungZŠ a MŠ Velký Beranov - gastro - nadlimit dodávky
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf, 39221180 Küchenutensilien, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelSnížení energetické náročnosti gastroprovozu – Základní škola a mateřská škola Velký Beranov, okres Jihlava, příspěvková organizace - Část 1 – Dodávka gastro zařízení
BeschreibungPředmětem plnění je modernizace spotřebičů školní kuchyně v základní škole, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2a zadávací dokumentace „Příloha č. 2a Položkový rozpočet – část 1“, v technických podmínkách a zjišťovacích protokolech které tvoří přílohu č. 6 zadávací dokumentace „Příloha č. 6 Technické podmínky a zjišťovací protokoly – část 1“.
Interne KennungZŠ a MŠ Velký Beranov - část 1 - dodávka gastro zařízení
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf, 39221180 Küchenutensilien
LosLOT-0002
TitelSnížení energetické náročnosti gastroprovozu – Základní škola a mateřská škola Velký Beranov, okres Jihlava, příspěvková organizace - Část 2 – Stavební práce
BeschreibungPředmětem plnění jsou stavební úpravy školní kuchyně, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2b zadávací dokumentace „Příloha č. 2b Položkový rozpočet – část 2“ a v projektové dokumentaci, která tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Projektová dokumentace – část 2“.
Interne KennungZŠ a MŠ Velký Beranov - část 2 - stavební práce
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten