See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego
Beschreibung: usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu obowiązkowych kursów specjalizacyjnych przeznaczonych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego na warunkach określonych w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 629175-2025
Interne Kennung: CP-24-1353/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Beschreibung: część nr 4; Nazwa specjalizacji: Choroby wewnętrzne; Tytuł kursu: Onkologia kliniczna; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5
Beschreibung: część nr 5; Nazwa specjalizacji: Choroby wewnętrzne; Tytuł kursu: Onkologia kliniczna; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6
Beschreibung: część nr 6; Nazwa specjalizacji: Choroby wewnętrzne; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7
Beschreibung: część nr 7; Nazwa specjalizacji: Choroby wewnętrzne; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8
Beschreibung: część nr 8; Nazwa specjalizacji: Choroby zakaźne; Tytuł kursu: Zakażenia HIV i AIDS; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9
Beschreibung: część nr 9; Nazwa specjalizacji: Choroby zakaźne; Tytuł kursu: Hepatologia; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 9
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11
Beschreibung: część nr 11; Nazwa specjalizacji: Choroby zakaźne; Tytuł kursu: Choroby zakaźne (kurs atestacyjny); Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 11
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16
Beschreibung: część nr 16; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Onkogenetyka - nowotwory dziedziczne; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17
Beschreibung: część nr 17; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Genetyczne uwarunkowania wybranych zaburzeń i chorób układu dokrewnego; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 17
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19
Beschreibung: część nr 19; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Genetyka kliniczna w położnictwie, ginekologii i andrologii; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 19
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21
Beschreibung: część nr 21; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Neurogenetyka i genetycznie uwarunkowane choroby narządów zmysłów; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: część nr 22
Beschreibung: część nr 22; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Genetycznie uwarunkowane choroby wewnętrzne wieku rozwojowego i dorosłego. Immunogenetyka i farmakogenetyka; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: część nr 23
Beschreibung: część nr 23; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Genetycznie uwarunkowane choroby tkanki łącznej, skóry, układu kostnego, zębów; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: część nr 24
Beschreibung: część nr 24; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Onkogenetyka – nowotwory dziedziczne; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: część nr 25
Beschreibung: część nr 25; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Onkogenetyka – białaczki i guzy lite; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: część nr 26
Beschreibung: część nr 26; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Genomika kliniczna; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: część nr 27
Beschreibung: część nr 27; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Genetyka kliniczna (kurs atestacyjny); Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 27
Los: LOT-0040
Titel: część nr 40
Beschreibung: część nr 40; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Zasady orzekania o predyspozycjach zdrowotnych do pracy w narażeniu na hałas i nadmierny wysiłek głosu oraz diagnostyki, orzecznictwa i profilaktyki chorób zawodowych narządu słuchu i narządu głosu; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: część nr 41
Beschreibung: część nr 41; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Zasady przeprowadzania badań lekarskich i wydawania orzeczeń lekarskich osobom ubiegającym się lub posiadającym pozwolenie na broń i orzecznictwa o predyspozycjach zdrowotnych do posługiwania się bronią w ramach obowiązków zawodowych; Forma realizacji kursu: hybryda
Interne Kennung: część nr 41
Los: LOT-0046
Titel: część nr 46
Beschreibung: część nr 46; Nazwa specjalizacji: Medycyna ratunkowa; Tytuł kursu: Nagłe zagrożenia wieku dziecięcego; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 46
Los: LOT-0048
Titel: część nr 48
Beschreibung: część nr 48; Nazwa specjalizacji: Mikrobiologia lekarska; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie mikrobiologii lekarskiej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: część nr 49
Beschreibung: część nr 49; Nazwa specjalizacji: Mikrobiologia lekarska; Tytuł kursu: Organizacja pracy i zarządzanie jakością w wielospecjalistycznym laboratorium mikrobiologicznym; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: część nr 50
Beschreibung: część nr 50; Nazwa specjalizacji: Mikrobiologia lekarska; Tytuł kursu: Uwarunkowania, zasady i metody prawidłowego porozumiewania się z personelem medycznym i pacjentem; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: część nr 51
Beschreibung: część nr 51; Nazwa specjalizacji: Mikrobiologia lekarska; Tytuł kursu: Gruźlica i inne mykobakteriozy (2023)/Gruźlica i inne mykobakteriozy - etiologia, epidemiologia, obraz kliniczny, diagnostyka i terapia zakażeń (2014); Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: część nr 52
Beschreibung: część nr 52; Nazwa specjalizacji: Mikrobiologia lekarska; Tytuł kursu: Zatrucia i zakażenia pokarmowe oraz parazytozy; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: część nr 53
Beschreibung: część nr 53; Nazwa specjalizacji: Mikrobiologia lekarska; Tytuł kursu: Zakażenia grzybicze; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: część nr 54
Beschreibung: część nr 54; Nazwa specjalizacji: Mikrobiologia lekarska; Tytuł kursu: Terapia zakażeń; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 54
Los: LOT-0055
Titel: część nr 55
Beschreibung: część nr 55; Nazwa specjalizacji: Mikrobiologia lekarska; Tytuł kursu: Wprowadzenie do metodologii badań naukowych; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 55
Los: LOT-0063
Titel: część nr 63
Beschreibung: część nr 63; Nazwa specjalizacji: Pediatria; Tytuł kursu: Opieka paliatywna; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 63
Los: LOT-0083
Titel: część nr 83
Beschreibung: część nr 83; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Zasady leczenia bólu w rehabilitacji – postepowanie farmakologiczne i niefarmakologiczne; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 83
Los: LOT-0085
Titel: część nr 85
Beschreibung: część nr 85; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Immunoterapia alergenowa chorób alergicznych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 85
Los: LOT-0086
Titel: część nr 86
Beschreibung: część nr 86; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Immunoterapia alergenowa chorób alergicznych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 86
Los: LOT-0088
Titel: część nr 88
Beschreibung: część nr 88; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Alergia na leki i pokarmy; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 88
Los: LOT-0089
Titel: część nr 89
Beschreibung: część nr 89; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Alergologia w chorobach wewnętrznych. Choroby alergiczne układu oddechowego, POChP i anafilaksja.; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 89
Los: LOT-0090
Titel: część nr 90
Beschreibung: część nr 90; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Profilaktyka i leczenie chorób alergicznych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 90
Los: LOT-0091
Titel: część nr 91
Beschreibung: część nr 91; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Alergia zawodowa; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 91
Los: LOT-0098
Titel: część nr 98
Beschreibung: część nr 98; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 98
Los: LOT-0109
Titel: część nr 109
Beschreibung: część nr 109; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ; Tytuł kursu: Choroby obturacyjne (astma i POChP); Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 109
Los: LOT-0112
Titel: część nr 112
Beschreibung: część nr 112; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Leczenie uzależnienia od tytoniu; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 112
Los: LOT-0113
Titel: część nr 113
Beschreibung: część nr 113; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Zakażenia układu oddechowego; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 113
Los: LOT-0118
Titel: część nr 118
Beschreibung: część nr 118; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Mukowiscydoza i inne choroby rzadkie układu oddechowego (2023)/Mukowiscydoza i inne choroby rzadkie(2014); Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 118
Los: LOT-0121
Titel: część nr 121
Beschreibung: część nr 121; Nazwa specjalizacji: Farmakologia kliniczna; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w farmakologii klinicznej – podstawy farmakokinetyki (2023)/Wprowadzenie do specjalizacji w farmakologii klinicznej - podstawy farmakokinetyki (2014); Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 121
Los: LOT-0122
Titel: część nr 122
Beschreibung: część nr 122; Nazwa specjalizacji: Farmakologia kliniczna; Tytuł kursu: Prawidłowe prowadzenie badań klinicznych (ICH GCP); Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 122
Los: LOT-0123
Titel: część nr 123
Beschreibung: część nr 123; Nazwa specjalizacji: Farmakologia kliniczna; Tytuł kursu: Podstawy farmakoekonomiki; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 123
Los: LOT-0124
Titel: część nr 124
Beschreibung: część nr 124; Nazwa specjalizacji: Farmakologia kliniczna; Tytuł kursu: Postępy farmakoterapii w wybranych dziedzinach; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 124
Los: LOT-0125
Titel: część nr 125
Beschreibung: część nr 125; Nazwa specjalizacji: Farmakologia kliniczna; Tytuł kursu: Postępy farmakoterapii w wybranych dziedzinach; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 125
Los: LOT-0126
Titel: część nr 126
Beschreibung: część nr 126; Nazwa specjalizacji: Farmakologia kliniczna; Tytuł kursu: Podstawy farmakoekonomiki; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 126
Los: LOT-0127
Titel: część nr 127
Beschreibung: część nr 127; Nazwa specjalizacji: Farmakologia kliniczna; Tytuł kursu: Farmakologia kliniczna (kurs atestacyjny); Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 127
Los: LOT-0129
Titel: część nr 129
Beschreibung: część nr 129; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie kardiochirurgii - postępy w leczeniu choroby niedokrwiennej serca z uwzględnieniem nowoczesnej chirurgii wieńcowej, w tym małoinwazyjnej oraz roli kardiologa i kardiochirurga HEART TEAM w rewaskularyzacji serca z uwzględnieniem pozawałowego uszkodzenia serca/Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie kardiochirurgii; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 129
Los: LOT-0130
Titel: część nr 130
Beschreibung: część nr 130; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Zabiegi rekonstrukcyjne zastawki aortalnej, mitralnej i trójdzielnej, w tym metodami małoinwazyjnymi; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 130
Los: LOT-0132
Titel: część nr 132
Beschreibung: część nr 132; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: TAVI, Mitra Clip oraz alternatywne leczenie małoinwazyjne chorych ze schorzeniami serca z grupy wysokiego ryzyka; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 132
Los: LOT-0133
Titel: część nr 133
Beschreibung: część nr 133; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Operacje wewnątrznaczyniowe; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 133
Los: LOT-0134
Titel: część nr 134
Beschreibung: część nr 134; Nazwa specjalizacji: Kardiologia; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa - nowe techniki obrazowania; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 134
Los: LOT-0157
Titel: część nr 157
Beschreibung: część nr 157; Nazwa specjalizacji: Onkologia i hematologia dziecięca; Tytuł kursu: Onkologia i hematologia dziecięca (kurs atestacyjny); Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 157
Los: LOT-0175
Titel: część nr 175
Beschreibung: część nr 175; Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna; Tytuł kursu: Zagadnienia prawne i sądowo-lekarskie w toksykologii klinicznej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 175
Los: LOT-0177
Titel: część nr 177
Beschreibung: część nr 177; Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna; Tytuł kursu: Toksykologia kliniczna - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 177
Los: LOT-0178
Titel: część nr 178
Beschreibung: część nr 178; Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna; Tytuł kursu: Zagadnienia prawne i sądowo-lekarskie w toksykologii klinicznej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 178
Los: LOT-0184
Titel: część nr 184
Beschreibung: część nr 184; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Wprowadzenie do hipertensjologii; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 184
Los: LOT-0204
Titel: część nr 204
Beschreibung: część nr 204; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie medycyny lotniczej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 204
Los: LOT-0205
Titel: część nr 205
Beschreibung: część nr 205; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Fizjologia i patofizjologia środowiska lotu; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 205
Los: LOT-0208
Titel: część nr 208
Beschreibung: część nr 208; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Medyczna ewakuacja lotnicza; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 208
Los: LOT-0209
Titel: część nr 209
Beschreibung: część nr 209; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Medycyna pracy – część pierwsza; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 209
Los: LOT-0210
Titel: część nr 210
Beschreibung: część nr 210; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Medycyna pracy – część druga; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 210
Los: LOT-0211
Titel: część nr 211
Beschreibung: część nr 211; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Wypadki lotnicze -postępowanie i czynności lekarza w przypadku wypadku lotniczego; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 211
Los: LOT-0212
Titel: część nr 212
Beschreibung: część nr 212; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Zasady przeprowadzania badań lekarskich kandydatów na kierowców i kierowców oraz orzecznictwa o predyspozycjach zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowcy.; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 212
Los: LOT-0213
Titel: część nr 213
Beschreibung: część nr 213; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Zasady przeprowadzania badań lekarskich i wydawania orzeczeń lekarskich osobom ubiegającym się lub posiadającym pozwolenie na broń i orzecznictwa o predyspozycjach zdrowotnych do posługiwania się bronią w ramach obowiązków zawodowych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 213
Los: LOT-0214
Titel: część nr 214
Beschreibung: część nr 214; Nazwa specjalizacji: Medycyna lotnicza; Tytuł kursu: Podstawy terapii hiperbarycznej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 214
Los: LOT-0217
Titel: część nr 217
Beschreibung: część nr 217; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Choroby spichrzeniowe - glikogenozy, choroby lizosomalne. Choroby peroksyzomalne; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 217
Los: LOT-0218
Titel: część nr 218
Beschreibung: część nr 218; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Hiperfenyloalaninemie; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 218
Los: LOT-0224
Titel: część nr 224
Beschreibung: część nr 224; Nazwa specjalizacji: Endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość; Tytuł kursu: Endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość – najnowsze doniesienia - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 224
Los: LOT-0225
Titel: część nr 225
Beschreibung: część nr 225; Nazwa specjalizacji: Perinatologia; Tytuł kursu: Choroby kardiologiczne w ciąży; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 225
Los: LOT-0230
Titel: część nr 230
Beschreibung: część nr 230; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Medycyna pola walki; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 230