See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych dla celów badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych, kontrolnych) dla żołnierzy i pracowników RON w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla celów badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych, kontrolnych) dla żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu w 2026 roku z podziałem na 3 części: Część 1 – Świadczenie usług medycznych: Siedlce, Garwolin Część 2 – Świadczenie usług medycznych: Warszawa-Wesoła Część 3 – Świadczenie usług medycznych: Biała Podlaska, Roskosz Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia, który zostanie zamieszczony na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększenia zakresu świadczenia usług medycznych dla celów badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych i kontrolnych) dla żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu, w wysokości do 70 % zamówienia podstawowego. Udzielenie zamówienia odbędzie się na warunkach umowy podstawowej i wymagać będzie zawarcia odrębnej umowy. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Minimalna wartość umowy, jaką Zamawiający gwarantuje zrealizować, wynosi 30 % wartości brutto za zamówienie podstawowe przewidziane dla danej Części. Zamawiający zastrzega sobie prawo dokonywania korekt ilościowych jednego rodzaju badań na rzecz drugiego rodzaju badań (tj. zwiększenia ilości jednych badań kosztem zmniejszenia ilości innych badań) przy założeniu, że niezmieniona zostanie ostateczna wartość umowy. W takim przypadku Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia.
Vorherige Bekanntmachung: 754642-2025
Interne Kennung: U/89/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Świadczenie usług medycznych: Siedlce, Garwolin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla celów badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych, kontrolnych) dla żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu w 2026 roku, usytuowanych w miejscowościach Siedlce, Garwolin (według wykazu wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ). Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego w wysokości do 70 % zamówienia podstawowego. Udzielenie zamówienia odbędzie się na warunkach umowy podstawowej i wymagać będzie zawarcia odrębnej umowy. Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usług w placówce położonej nie dalej niż 60 km od siedziby Zamawiającego, tj. 28 WOG w Siedlcach (ul. Pileckiego 5).
Interne Kennung: U/89/2025 - Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 200 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zostanie zawarta umowa na zamówienie podstawowe według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym, oraz po udzieleniu zamówienia podstawowego. 2. Zamawiający z dwutygodniowym wyprzedzeniem poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. 3. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 4. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający będzie realizował usługę w ilościach opcjonalnych w niezbędnej ilości w razie wystąpienia potrzeb oraz przyznania środków finansowych na ten cel. 5. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaoferowane przez Wykonawcę w ofercie Wykonawcy do niniejszej umowy. 6. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Świadczenie usług medycznych: Warszawa-Wesoła
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla celów badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych, kontrolnych) dla żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu w 2026 roku, usytuowanych w miejscowości Warszawa-Wesoła (według wykazu wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ). Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego w wysokości do 70 % zamówienia podstawowego. Udzielenie zamówienia odbędzie się na warunkach umowy podstawowej i wymagać będzie zawarcia odrębnej umowy. Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usług w placówce położonej nie dalej niż 60 km od siedziby Zamawiającego, tj. JW 1230 Warszawa-Wesoła (ul. Okuniewska 1, 05-075 Warszawa-Wesoła).
Interne Kennung: U/89/2025 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Świadczenie usług medycznych: Biała Podlaska, Roskosz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla celów badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych, kontrolnych) dla żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu w 2026 roku, usytuowanych w miejscowościach Biała Podlaska, Roskosz (według wykazu wskazanego w załączniku nr 1 do SWZ). Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego w wysokości do 70 % zamówienia podstawowego. Udzielenie zamówienia odbędzie się na warunkach umowy podstawowej i wymagać będzie zawarcia odrębnej umowy. Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usług w placówce położonej nie dalej niż 80 km od miejscowości Biała Podlaska.
Interne Kennung: U/89/2025 - Część 3