See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wodoru i udostępnienie stacji mobilnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wodoru sprężonego o odpowiedniej jakości przy wykorzystaniu kontenera ze zbiornikami i stacji mobilnej.
Vorherige Bekanntmachung: 853279-2025
Interne Kennung: LP.281.236.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111600 Wasserstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia opcji na maksymalnie do 5 miesięcy po zakończeniu realizacji zamówienia podstawowego