176779-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Software-Implementierung – Interoperabilita v Nemocnici Semily
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInteroperabilita v Nemocnici Semily
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je modernizace, rozšíření funkcionalit a zajištění bezporuchového fungování stávajícího páteřního informačního systému NIS, včetně elektronizace nových služeb, rozvoje předávání informací mezi poskytovateli zdravotních služeb a rozvoje interoperability, napojení na Národní zdravotnický informační systém a na centrální kmenové registry v rámci centrálních služeb. Předmět zahrnuje rovněž ověření souladu vlastností NIS-R s požadovanou specifikací, nasazení do zkušebního a následně produkčního provozu a provedení akceptace, vše v návaznosti na implementační analýzu. Plnění bude realizováno v souladu s Technickou specifikací a následně zpracovanou implementační analýzou a bude zahrnovat nezbytné integrační vazby na systémy zadavatele a na externí systémy a služby uvedené v Technické specifikaci.
Interne Kennung7966
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
LosLOT-0001